O nas

Poznajmy się! Dowiedz się co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy.

Kim jesteśmy?

Przenieśmy się w niedaleką przeszłość, kiedy to oficjalnie powstało EVARNO. Swoje urodziny obchodzimy 1 marca, jednak idea założenia firmy plątała się w naszych głowach już od dawna. Nasz zespół składa się z fachowców w każdym tego słowa znaczeniu, każdy z nas posiada doświadczenie zawodowe, dlatego doskonale znamy się na tym, co robimy, a przede wszystkim – robimy to z pasją. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny, oraz indywidualne podejście do naszych klientów. Oferujemy najwyższy poziom usług z zakresu druku wielkoformatowego, poligrafii oraz fotografii. Wynajmujemy także dogodne i przystępne dla potencjalnych klientów Twojej firmy powierzchnie reklamowe.


Jak działamy?

1

Poznajmy się i ustalmy zakres działań !

Klient nasz pan, dlatego też pierwszym krokiem będzie zebranie najważniejszych informacji, które pomogą nam określić, jakie oczekiwania względem nas ma nasz klient. Proponujemy najlepsze rozwiązania, doradzamy i pomagamy w podjęciu decyzji. Jesteśmy otwarci, prowadzimy dialog. Udzielamy pełnego wsparcia informacyjnego.

2

Określmy warunki współpracy i przygotujmy odpowiednie dokumenty !

Po uprzednich profesjonalnych konsultacjach i rozmowach z klientem, określamy ostateczne warunki współpracy. Dbamy o to, by klient przez cały czas miał możliwość wglądu do wcześniejszych ustaleń. Następnie spisujemy umowę, na mocy której dalej będziemy działać.

3

Rozpoczynamy pracę !

W zależności od usługi wybranej przez klienta naszą pracę rozpoczynamy inaczej. Tworzymy kreatywne projekty graficzne, lub wychodzimy w plener na sesje zdjęciowe. Opinia klienta na tym etapie jest dla nas najważniejsza, ponieważ to od niego będzie zależał efekt końcowy. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym oraz mailowym. Podstawą są także spotkania twarzą w twarz z klientem.

4

Wprowadzamy korekty !

Jeszcze tylko czas na wprowadzenie niezbędnych zmian, lub tylko drobnych korekt tak, aby sprostać wymaganiom i oczekiwaniom, jakie postawił przed nami nasz klient. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik, dokładamy wszelkich starań, by obie strony były zadowolone z efektu końcowego.

5

Finalizacja zlecenia !

Wszystko szybko, sprawnie i przede wszystkim – terminowo! Staramy się, by wszystkie zlecenia zostały wykonane w terminie, zaoszczędzając przy tym niepotrzebnego stresu. Po upewnieniu się, że klient jest usatysfakcjonowany z naszej, dobrze wykonanej pracy, finalizujemy zlecenie.

Poznaj nas

Oliwia Rudka

Fotograf

Zdecydowanie najbardziej kreatywna strona zespołu. Fotograf z pasją i bystrym okiem, która nie boi się nowych wyzwań.

Dawid Tozmik

Specjalista ds. Reklamy

Zawsze terminowy, skrupulatny, można by rzec perfekcjonista. Fachowiec z dużym doświadczeniem zawodowym, kontaktowy, zawsze służy profesjonalną opinią.